Олег Волошин: Українці, які голосували за Зеленського, хочуть дітей виховувати, на роботу ходити, відпустку планувати, а не воювати з Росією

Олег Волошин "Опозиційна платформа - За життя"

У ситуації, що склалася, Російській Федерації не потрібні ніякі конфлікти. Крім того, більшість українців, в першу чергу ті, хто голосував в 2019 році за Володимира Зеленського, не хочуть ні готуватися до війни, не чути про постійну загрозу вторгнення. Про це в ефірі програми "Український формат" на каналі UkrLive заявив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин.

Нардеп упевнений, що мілітаристська риторика чинної влади вже втомила українців.

"Люди, які постійно, так би мовити, "чистять зброю" і на словах постійно готуються до війни з Росією, і так Зеленського не любили, а ось ті, хто його підтримував – вони якраз не хочуть "чистити зброю". Вони хочуть дітей виховувати, на роботу ходити, відпустку планувати, а не воювати з Росією. І коли на тлі тарифів і всього іншого влада виходить і каже, що ще й до війни потрібно готуватися, люди скажуть: "Та йдіть ви до біса". Ніхто в чергу у військкомат не вишикується, я впевнений", - вважає Волошин.

Крім того, парламентарій підкреслив, що не бачить жодних ознак того, що Росія готується до активних бойових дій або агресії.

"Очевидно, що при таких цінах на газ, на вугілля, на нафту на світових ринках Росії не треба ніяких конфліктів. Вона і так вже виграла. Росія заробляє величезні гроші, заробляє на Заході. Склалася ситуація, в якій час грає на Москву", – зазначив Олег Волошин.