Олег Волошин: Ситуація з біженцями на польсько-білоруському кордоні - це театр абсурду

ОПЗЖ

Те, що ми зараз спостерігаємо на польсько-білоруському кордоні, – це театр абсурду. І якби в цій ситуації не фігурували Росія і Білорусь, то не було б такого ажіотажу з цими біженцями. Про це в ефірі програми "Український формат" на каналі UkrLive заявив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин.

Парламентарій підкреслив, що біженці намагаються прорватися не тільки в Польщу, але інші країни не поводяться з цими людьми так, як польські військові.

"Вся трагедія, що розгортається з цими нещасними біженцями з Іраку та інших країн на кордоні Білорусі та Польщі, – це театр абсурду. В Італії, Іспанії, тій же Франції щодня висаджуються сотні, буває і тисячі незаконних мігрантів, біженців з Африки, які перепливають Середземне море.  Там їх просто відловлюють і централізовано відправляють назад, і то такі дії називали фашизмом. Тут же поляки дійсно поводяться як фашисти", - сказав Волошин.

Політик упевнений, що така увага до цього питання прикута виключно тому, що з цією ситуацією хочуть пов'язати Росію.

"Я впевнений, що якби такі ж іракці ломилися в Євросоюз з території Туреччини, наприклад, і якби там не фігурував Лукашенко і Росія ззаду не маячила, то нічого б не було... Це повна маячня: ви спочатку пускаєте в одну тільки Німеччину 500 тисяч сирійських біженців в 2015 році, а в 2021-му ви 3 тисячі іракських біженців не готові прийняти. Ось це, звичайно, показало, що ніяких цінностей в Євросоюзі не залишилося", – констатував народний депутат.