61% українців не хоче обрання Зеленського на другий термін

РИА Новости

Згідно з опитуванням української соціологічної групи, 61,1% респондентів негативно ставляться до балотування Президента Володимира Зеленського на другий термін.

Про це свідчать результати опитування, передають "Українські Новини".

Респондентам задавалося питання: якби Президент Володимир Зеленський оголосив про те, що балотуватиметься на другий термін, як би вони поставилися до цього рішення.

61,1% - негативно, 23,6% - позитивно, 11,6% - відповіли "все одно" і 3,7% не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 3 по 10 листопада, було опитано 2 004 повнолітніх респонденти у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій, методом особистого інтерв'ю (face-to-face).

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Як повідомляли "Українські Новини", у серпні 48% опитаних Центром Разумкова були проти висунення Зеленського на другий президентський термін.

У 2019 році у своїй передвиборчій програмі Зеленський обіцяв пропрацювати на президентській посаді виключно один термін - 5 років.

У 2020 році на прес-конференції з нагоди першої річниці президентства Зеленський допустив, що подумає про можливість балотуватися на другий термін, оскільки однієї каденції йому може не вистачити для виконання даних обіцянок.

У 2021 році на прес-конференції з нагоди другої річниці президентства Зеленський запевнив, що поки не вирішив, чи балотуватиметься на другий термін.