Юрій Загородній: Зеленський робить все, щоб усунути з політичної арени Медведчука, тому що той знає, як принести мир і відновити економіку

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Сьогодні, 17 листопада, член політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Юрій Загородній, виступаючи з трибуни Верховної Ради, звернувся до українського народу.

"Вже пішов десятий місяць, як НКВС імені Зеленського-Данілова, порушуючи статті 1, 15, 34, 106, 107 Конституції України, без суду і слідства закрив три незалежні рейтингові телеканали – ZIK, NewsOne і "112 Україна".

Цим рішенням влада почала терор - наступ на свободу слова і позасудову розправу над опозицією.

Майже кожне ЗМІ піддавалося утискам і загрозам.

І тільки два телеканали, як виявилося, не відчувають тиску: це кишеньковий канал "Дім", що став форпостом пропаганди Офісу президента, і відомий канал одного олігарха, який привів Зеленського до влади і якого Зеленський не вважає олігархом, всіляко оберігаючи від санкцій.

Натомість протизаконним, антиконституційним способом Зеленський увів санкції проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука.

Чому? Тому що в січні цього року "Опозиційна платформа - За життя" випереджала партію "Слуга народу" на 9,5%. Тому що ОПЗЖ має чіткі, а головне ‒ реальні плани, як зупинити конфлікт на Донбасі, зменшити тарифи, відновити економіку, забезпечити населення вакциною власного виробництва, підвищити добробут громадян.

Саме тому Зеленський робить усе, щоб усунути з політичної арени Віктора Медведчука.

Народ запевняли - після санкцій все в країні зміниться на краще.

Минуло 9 місяців. Сфабриковані Бакановим і Венедіктовою справи розвалюються на очах. Але чи стали за цей час краще жити пересічні громадяни?

Дорогі українці, дайте відповідь тільки на кілька питань.

  1. Чи подешевшали газ, бензин і дизпаливо? Ні, вони катастрофічно виросли в ціні.
  2. Чи зменшилися ціни, тарифи?
  3. Чи стали ви жити краще?.. Думаю, кожен сам відповість на це питання, відкривши холодильник.

Як бачимо, дешевий газ, електрика і пальне існують тільки в уяві Зеленського і його "слуг". Так само як гречка по 12 грн і м'ясо по 50.

Нещодавно ми почули чергову заяву Данілова про жорстку президентську республіку.

Я поясню, що це означає.

Зеленський, який став лідером антирейтингу серед українських політиків (його роботою незадоволені 65% українців), мріє встановити в Україні офісно-президентську форму правління, де більше не буде поділу на виконавчу і законодавчу владу.

Де замість судової влади буде РНБО, не буде четвертої влади - незалежних медіа.

Українці, прийшов час прозріння! Всі ті, хто, як і я, голосував за Зеленського, повинні визнати, що ми помилилися.

Україна мрії Зеленського обмежилася його найближчим оточенням. А українському народу стало жити набагато гірше: 71% українців кажуть – Україна розвивається в неправильному напрямку.

Тому тепер пора будувати країну не для мрій, а для життя – соціально захищену, справедливу, демократичну, єдину Україну. Україну для всіх нас і майбутніх поколінь".