Вадим Рабінович: В Україні втілюється план із захоплення землі та знищення населення

ОПЗЖ

Українська влада втілює в життя розроблений план із захоплення землі та зменшення населення. Такий висновок можна зробити з рішень і дій "зеленої" влади.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24".

Політик нагадав численні заяви іноземних партнерів України, мовляв, "керувати головними галузями стратегічної промисловості українці не можуть - розуму не вистачає".

"З цими заявами наша влада погодилася, і тепер ми маємо такий результат: ні в одному великому державному підприємстві ні на одному керівному посту українця ви не зустрінете – усім керують іноземці! При цьому одних таких "керівників" уже посадили, інші - втекли за кордон, треті – поки ще тут. Згадайте, "Укравтодором" керував поляк Новак, в "Укрзалізниці" сиділи інші... де вони зараз?"- задався питанням народний депутат.

Вадим Рабінович підкреслив, що "нічого проти цих людей він не має".

"Нехай вони до нас приїжджають, будь ласка, але тільки не командуйте нами! А вони накомандували, прокралися... і що? Може, висновки нашій владі треба зробити?.." - ще раз поцікавився політик, і, розуміючи, що відповіді чекати не доводиться, висновки зробив сам.

"Висновок перший: якщо ми віримо в те, що до нас в Україну приїде якийсь заморський дядько і скаже нам, як правильно жити і буде гарувати на нас, - це брехня! Він приїхав сюди розікрасти наш бюджет, забезпечити тим самим на десятиліття вперед свою сім'ю, а потім виїхати, як це зробив багато хто", – нагадав співголова партії "Опозиційна платформа – За життя". 

"Якщо до нас приїжджає "санітарка з Вірджинії" (Уляна Супрун, – ред.) і розповідає, що, мовляв, я "реформую вам систему охорони здоров'я" і "гроші підуть за пацієнтом", – це теж брехня! Зайдіть в лікарні та подивіться, що там коїться! Якщо у людей грошей немає, вони просто гинуть! А влада мовчить і навіть не закликає до судового розгляду щодо екс-міністра охорони здоров'я Уляни Супрун", – обурився Вадим Рабінович.

"Висновок другий: Україну обкрадають, починаючи з 1991 року. Але якщо раніше темпи були розмірені - спочатку папірець, потім стаканчик, потім телефончик, потім суднобудівний заводик, то сьогодні дійшли до того, що промисловість дерибанять вже шматками! Тепер західним друзям потрібні не тільки наші заводи і фабрики, а й земля під ними", – вважає народний депутат. 

Вадим Рабінович не виключає, що дії влади, в тому числі пані Супрун, яка була частиною цієї влади, спрямовані на зменшення чисельності населення України.

"Випадково привести до такої катастрофи нашу країну просто було неможливо - це цілеспрямована політика, яка покликана звільнити територію Україну і продати землю", - заявив політик. 

У контексті цього співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" закликав українців "повернутися до пам'яті, згадати". 

"Я закликаю всіх згадати, як, наприклад, приїхав Президент України Володимир Зеленський до Верховної Ради і сказав: "Нам потрібно продати землю. Це рішення важке, складне, але потрібне, тому що завтра ми отримаємо 10 млрд дол. від зовнішніх кредиторів". Землю продали (добре, що ми – ОПЗЖ – зуміли обставити прийняття цього рішення різними пастками і влада не змогла це зробити швидко). Але у мене питання: "гроші де?!" - поцікавився політик.

"Споконвіку за землю вмирали, за неї воювали, а ми просто так взяли і віддали її? Питання: навіщо? Та тому що територія ж шикарна! Тому не можна виключати, що план із захоплення української землі та зменшення населення України втілюється в життя! Якщо це не так, тоді вони (влада, - ред.) – це набір ідіотів, і всі їхні рішення – виганяти з країни на заробітки, вбивати людей, витрачати коронавірусні гроші на дороги - ідіотські. Суть у чому: якщо переді мною стоїть завдання зменшити населення, то я буду діяти саме так.

Якщо ж ні, то я замість асфальту буду будувати не дороги, а лікарні, буду закуповувати кисень, буду при будь-якому зручному і не дуже випадку готуватися до епідемії", - резюмував Вадим Рабінович.