Вадим Рабінович: Тисяча за вакцинацію - це дурниця! Влада намагається зробити чергове шоу перед виборами!

ОПЗЖ

Тисяча гривень за вакцинацію – це абсолютна дурниця! Влада просто намагається зробити чергове шоу перед виборами. 

Так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович прокоментував в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" обіцянку президента Володимира Зеленського видати у вигляді сертифіката 1 тис. грн всім щепленим двома дозами вакцини проти коронавірусу.

"Це абсолютна дурниця! Я думаю, що грошей ніхто не отримає, в спортзали, які закриті на карантин, люди навряд чи масово підуть. Влада намагається зробити чергове шоу перед виборами - це факт!" - вважає політик.

За словами Вадима Рабіновича, спочатку він теж зрадів ініціативі президента України Володимира Зелінського видати по 1000 грн всім, хто має намір вакцинуватися від коронавірусу. 

"Дорогі громадяни, влада пропонує вам видати сертифікати, які можна буде активувати за допомогою програми в смартфонах (мабуть, передбачається, що люди в сільській місцевості тут же кинуться скуповувати з полиць магазинів смартфони). Далі: ви зможете витратити ці віртуальні гроші ("живі" гроші вам на руки ніхто не дасть) на абонемент в спортзал, концерт "95-го кварталу", туризм (можете аж за тисячу гривень подивитися на красу нашого зруйнованого села)". І, тим не менш, є ще кілька проблем: з вас обов'язково віднімуть 18% податку, а також військовий збір, і, звичайно ж, варто побоюватися, щоб ці "нарахування" не позначилися на субсидіях, що необхідно законодавчо врахувати", – звернув увагу співголова партії "Опозиційна платформа – За життя". 

При цьому політик підкреслив, що йому незрозуміло, "звідки влада намагається взяти ці гроші навіть теоретично!" 

"Вже подейкують, що ці кошти візьмуть з якогось фонду. Але ж "ковідний фонд" вже витратили на дороги, а це означає, що будуть створювати нові. Отже, обкладуть нас ще якимось податком, тому що більше грошей взяти ніде", – не виключив народний депутат.

"Взагалі, коли я з ранку читаю заголовки новин, то я майже завжди радію за "успіхи" нашої влади і за країну. Але вже ближче до обіду я вникаю в суть і починаю плакати. Тому що дії влади, і зокрема заохочення у вигляді тисячі гривень, – це абсолютна дурниця! Я думаю, що грошей ніхто не отримає, в спортзали, які закриті на карантин, навряд чи масово підуть люди, а те, що влада намагається зробити чергове шоу перед виборами - це факт!" - резюмував Вадим Рабінович.