Доводиться відмовляти навіть в їжі: Як українці виживають при Зе-владі, яка відмовилася від допомоги Медведчука

українці в Польщі виманювали гроші у пенсіонерів Фото з відкритих джерел

Поки Україна у Глазго підписує амбітні зобов'язання, погоджуючись відмовитися від вугілля до 2040 року, сувора реальність наздоганяє її вже зараз. Коли посеред листопада опалювальний сезон все ще не почався для багатьох українців, підприємств, лікарень і шкіл. Все через дефіцит вугілля, від якого Україна збирається відмовитися у найближчі 20 років, замість 3 млн тонн палива є тільки трохи більше ніж 700 000 тонн. Тобто сьогодні жодна з 12 працюючих ТЕС виявилася не готовою до зими, тому віялові відключення світла і перебої з опаленням дадуть про себе знати вже скоро.

При цьому народний депутат від ОПЗЖ Олег Волошин попереджав, що українці ризикують найближчим часом залишитися без тепла і світла і що владі, яка відмовилася від допомоги голови політради "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука, скоро доведеться на колінах повзти в Москву, щоб громадяни не повісили їх за це на гачках. 

"А звідки, якщо пенсія така? Такі ціни! А вони щось думають собі, вивозять гроші, а людям нічого немає. Обіцяв що? А нічого немає. У мене кімнатка одна комунальна, ну нехай тисячу на місяць я готова платити", - зазначила киянка.

"Не відкладала гроші, тому що нічого відкладати. Пенсія маленька, я зараз у дочки живу, але вона субсидію не отримує, у неї маленька зарплата, якщо ще й електроенергію будуть відключати або великі ціни будуть, як воно буде, не знаю", - заявила мешканка Кропивницького.

"Я взагалі пенсіонерка і працюю, у мене маленька пенсія і зарплата маленька. За комуналку у мене є борги, плачу як можу, гроші не відкладала на цю зиму. Чим відкладати? Нічим", - розповіла жінка з Краматорська.

"Я економлю на знижках, я мотаюся по всьому місту, через інтернет знаходжу, де знижки, в яких супермаркетах", - поділилася своїм способом виживання мешканка Запоріжжя.

"Ми беремо все за знижками в 30, 40%. Важкувато. Вже важкувато, а що буде далі, не знаємо", - висловилася мешканка столиці.