Новини » Політика Читать эту новость на русском

Юрій Бойко: ОПЗЖ вимагає прийняти пакет підтримки економіки в період кризи

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Для розвитку економіки необхідна системна робота з виробниками, лобіювання їх інтересів на зовнішніх ринках, грамотна податкова політика. І перш за все – потрібен мир в країні. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "НАШ".

"Провали в економіці стали візитною карткою нинішньої влади. Вона обдурила своїх виборців - немає миру, немає боротьби з бідністю, немає розуміння, як підняти економіку. Є тільки корупція і провали в усіх напрямках. А підвищення податкового навантаження, як в останніх законодавчих ініціативах влади - найгірше з можливих рішень. Це тільки посилює недовіру бізнесу та інвесторів", - заявив політик.

За словами політика, безвідповідальне ставлення влади до економіки буде тільки посилювати її кризовий стан. Тому необхідний ряд заходів, які здатні виправити цей стан справ.

"Потрібно прагнути захищати власні інтереси і відпрацьовувати свій сценарій розвитку економіки. Держава повинна працювати за кількома напрямками. В першу чергу, повинна бути підтримка найважливіших, базових галузей - це і податкове законодавство, і кредитування, і можливість отримання дешевих енергоносіїв для виробництва продукції, і лобіювання інтересів вітчизняних виробників на зовнішніх ринках. При цьому, для роботи на зовнішніх ринках необхідно вибрати хоча б 20 країн і зосередити зусилля наших торгових місій на створенні стійких ринків збуту нашої продукції. Поки ж влада готова тільки руйнувати економічні зв'язки і псувати відносини навіть з тими країнами, які підтримували Україну", - підкреслив Юрій Бойко.

Політик заявив, що парламент повинен взяти на себе відповідальність і запропонувати конкретні заходи щодо виходу з економічної кризи.

"Нинішній уряд не здатний працювати на подолання кризи в економіці, і йому давно пора у відставку. "Опозиційна платформа - За життя" підготувала свої пропозиції щодо виходу економіки з кризи. Ми наполягаємо на збільшенні державних бюджетних витрат на 60 млрд гривень для відновлення економіки. Ми вважаємо, що парламент повинен підтримати наші ініціативи і допомогти економіці, а не бездумно штампувати закони, що посилюють податковий тиск", - резюмував Юрій Бойко.