Новини » Економіка Читать эту новость на русском

У Мінінфраструктури можуть переглянути список аеропортів для реконструкції, - авіаексперт

Фото з відкритих джерел

Через численні питання до нових авіапроектів у межах "Великого будівництва" в уряді відкрито діалог на тему пріоритетності інвестицій у цю інфраструктуру. Авіаексперт Євген Трескунов повідомив 112ua.tv, що керівники Держагентства з інфраструктурних проектів та Мінінфраструктури вже почали вивчення рекомендацій, пише Анна Пєшкова.

Незважаючи на те, що в бюджеті на 2021 рік на оновлення авіаційної інфраструктури було закладено 2,4 млрд грн, а на 2022-й – 400 млн, чіткої стратегії оновлення аеропортів немає. Кошти на авіаційну інфраструктуру виділяються без майстер-плану розвитку аеропортів на 20-30 років. Створення цього плану передбачалося документом "Вектори економічного розвитку до 2030 року".

"Під час виділення коштів на реконструкцію регіональних аеропортів зони охоплення сусідніх аеропортів і багато інших факторів, необхідних для визначення доцільності та пріоритетності об'єктів, не враховувалися. Недостатній аналіз може призвести до зростання конкуренції між українськими аеропортами. На цю мить представники Держагентства з інфраструктурних проектів і Мінінфраструктури зайняті додатковим аналізом пріоритетності інвестицій в авіаційну інфраструктуру", - йдеться в матеріалі.

Згідно з оцінками Українського інституту майбутнього, досить мати один аеропорт у колі радіусом 250-300 км. Відкриття аеропорту в Миколаєві менш ніж за 80 км від аеропорту Херсона призвело до того, що обидва вони не стали приносити очікуваний прибуток. Так, аеропорт Полтави, який входить до нової програми, розташовано за 154 кілометрів від аеропорту Харкова.

Створення ж нового проекту в Мукачеві може бути недоцільним не тільки через внутрішню конкуренцію, а й через низьку кількість пасажирів, які скористаються послугами аеропорту, відзначають експерти. При цьому, згідно з оцінками Українського інституту майбутнього, будівництво нового об'єкта вимагає втричі більше коштів, ніж відновлення роботи регіонального аеродрому.

Нагадаємо, що в 2020 році на прес-брифінгах чиновники заявляли про включення до списку пріоритетних інвестиційних проектів 14 об'єктів, але вже на початку листопада поточного року в Мінінфраструктури заговорили про реконструкцію всього 10 аеропортів. Також міськрада Мукачева вже передала у комунальну власність земельні ділянки для будівництва нового аеропорту. Крім того, обговорюється будівництво двох проектів на Донбасі як альтернативи об'єктам у Донецьку і Луганську.

Детальніше про ремонт авіаційної інфраструктури читайте в статті "Масштабне оновлення українських аеропортів: Будемо літати дешевше або втратимо мільйони?"