"Ми потрібні їм тільки на виборах": Що українці думають про провальну кампанію з вакцинації і тиск на Медведчука

DW

Україна переживає черговий пік пандемії коронавірусу, проте жителі поки не поспішають вакцинуватися. Більш того, багато хто не довіряє купленим препаратам і був змушений покинути роботу через відмову від обов'язкової вакцинації.

При цьому ще на початку COVID-пандемії голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук запропонував чиновникам виробляти власну вакцину від коронавірусу. Цей крок зміг би стабілізувати поширення вірусу, прискорити темпи вакцинальної кампанії, а також поповнити бюджет країни.

Однак чинна влада вирішила не використовувати потенціал українських вчених і почала купувати вакцини з Індії, Європи та США. 

Що думають українці про провальну кампанію з вакцинації і тиск на Медведчука. Свою думку вони висловили в програмі "Чуємо кожного".

"Вони запізнилися, потрібно було раніше", - сказала киянка.

"Дуже великі черги, нічого не організовано. Я один раз вакцинувалася і там підхопила COVID", - додала мешканка столиці.

"Ніякої інформації. То вони не закупили вакцини вчасно, то не було інформації, як вона взагалі працює", - зазначила пенсіонерка з Києва.

"Тому що нам розповідають коротко, в двох словах, а так не можна. Потрібно розповідати багато, щоб ми зрозуміли все", - вважає мешканка Запоріжжя.

"Вони не займаються людьми, ми потрібні їм тільки на виборах. А коли у владу вони потрапляють, то це все - глухо. Хіба вони так про нас піклуються, це вони допустили таку смертність", - висловилася мешканка Херсона.