Майже 70% українців вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку, - опитування

DW

Майже 70% українців вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку, і менше чверті (23%) населення дотримується протилежної точки зору.

Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Як показали результати опитування, напрямок руху країни як правильний оцінює 23% українців. Велика частина респондентів (69%) вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, і 8% опитаних не змогли відповісти на це запитання.

При цьому протягом останніх двох місяців збільшилася кількість тих, хто вважає, що справи в Україні розвиваються в неправильному напрямку (ще на початку вересня таких було 58%).

Респондентів, які оцінюють перебіг справ у країні як правильний, більше серед молоді та виборців партії "Слуга народу".

Опитування проводилося протягом 10-13 листопада 2021 року. Соціологи опитали 2500 українців від 18 років і старше, які проживають по всій території країни, крім тимчасово непідконтрольних Києву територій Донбасу і анексованого Криму. Для опитування використовувався метод CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера).

Страна

Нагадаємо, за даними опитування групи "Рейтинг", рейтинг президента Зеленського впав майже до 20%.

Також повідомлялося, що, згідно з опитуванням, ОПЗЖ і "Батьківщина" в рейтингу партій практично наздогнали "Слугу народу".