Новини » Політика Читать эту новость на русском

Аваков розповів, що "останньою краплею" для його відставки стали наркоскандали зі "слугами народу"

5 канал

Колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що останньою краплею, яка змусила його прийняти рішення про відставку, стали кілька інцидентів, що трапилися поспіль, зі "слугами народу", яких затримала поліція. Їх підозрювали у вживанні наркотиків.

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді".

За словами Авакова, перший інцидент, який змусив його піти у відставку, - ДТП за участю екс-члена фракції "Слуга народу" Олександра Юрченка. Друге - затримання нардепа Євгена Брагара за підозрою в керуванні автомобілем у стані наркотичного сп'яніння.

"Це все викликало, так би мовити, обурення в оточенні Зеленського. Товариш Арахамія на цю тему дуже сильно обурювався. Потім багато фантазував на цю тему, що я дав спеціальне завдання стежити за всіма депутатами.

І у мене була схожа розмова з президентом, коли ми на цю тему теж обмінялися. Я не приховував роздратування, і він теж не приховував свого роздратування. Десь ось в ці дні я зрозумів, що, напевно, треба якось закінчувати", - сказав Аваков.

Також зіграли, за словами Авакова, свою роль і довибори в Раду на Івано-Франківщині, де, на його погляд, "ціна мандата для цього депутата занадто висока".

Аваков заявив, що на нього і на поліцію тиснули, щоб забезпечити перемогу кандидату від "Слуги народу" Василю Вірастюку. Він відмовився, і за підсумком залучили до справи СБУ.

"Я висловив здивування, коли Служба безпеки зайшла на виборчу дільницю. Так не може бути!" - заявив він, додавши, що пізніше глава СБУ по області пішов на підвищення до Києва.

Нагадаємо, Аваков написав заяву про звільнення з поста МВС 13 липня, а 15-го числа Рада відправила його у відставку.