Новини » Політика Читать эту новость на русском

Вадим Рабінович: "Зелена" влада відчуває щодо Віктора Медведчука комплекс неповноцінності

ОПЗЖ

Так званий закон про деолігархізацію нічого спільного з дійсною боротьбою з олігархами не має - він потрібен для "хліба і видовищ", щоб відвернути увагу від реальних і вельми серйозних проблем в країні. 

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Сьогодні ми живемо видовищами! Перший раз, коли ми зрозуміли, що нашу країну заводять в економічний глухий кут і люди напружилися, влада тут же рішенням РНБО і особисто Президента закрила три незалежні інформаційні телеканали ("112 Украна", NewsOne і ZIK – ред.). Потім знайшли "олігарха" Віктора Медведчука, над яким вже півроку просто-напросто знущаються. Нагадаю, перший суд над головою політради нашої партії ОПЗЖ вже закінчився, і закінчився нічим. Другий – ще триває... тобто над тими, хто критикує владу, вона влаштовує видовища в судах, які особисто мені не подобаються, але які так подобаються народу", - зауважив політик. 

Разом з тим, продовжив Вадим Рабінович, "зараз владі потрібні вже нові олігархи". 

"Кого вона призначить олігархами цього разу? Всіх, хто з ними не згоден, хто з ними (владою – ред.) не домовиться. Тобто тепер всі, хто має більше ніж 100 доларів в кишені і не домовиться з владою, в наступні шість місяців стане олігархом", – спрогнозував співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", помітивши разом з тим, що особисто він не впевнений, що "ця влада протягне ще шість місяців". 

При цьому Вадим Рабінович підкреслив, що "Віктор Медведчук не вважає себе олігархом з тієї простої причини, що він не підходить під ці критерії". 

"Віктор Медведчук вважає себе людиною, яка постраждала через комплекс неповноцінності, який відчуває нинішня влада щодо нього", - уточнив народний депутат. 

Тому, вважає співголова партії ОПЗЖ, "до тих пір, поки ми не зупинимо цю владу, вона буде придумувати чергового "медведчука", покривати медіапростір всякою нісенітницею з однією метою – щоб люди дивилися не в свої кишені і холодильники, а дивилися це шоу". 

"Сьогодні робиться все, щоб ми - українці - не могли навіть подумати про те, що влада забирає у нас гарантовані право на безкоштовну медицину, на працю, на наші свободи", – констатував Вадим Рабінович і закликав боротися не з олігархами, а з владою - "від цього результат для всієї країни точно буде кращим!"