Новини » Політика Читать эту новость на русском

Вадим Рабінович: З підвищеними тарифами у людей не вистачить грошей, щоб пережити цю зиму!

Liga.net

"Влада багаторазово підвищила тарифи для бізнесу - в результаті у нас ростуть ціни на продукти харчування. А після того як підвищать тарифи для населення, у людей просто-напросто не буде грошей, щоб пережити цю зиму!" 

Такий прогноз зробив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Будь-яка людина, у якої більше ніж дві звивини в голові, розуміє, чим закінчиться криза в енергетиці. Представники цієї влади нам обіцяли, що не будуть підвищувати тарифи для населення! Але що вони зробили? Вони на 300-400 відсотків підвищили тарифи для бізнесу, шкіл, дитячих садків і лікарень. І ось що виходить: якщо для підприємця тариф дорожчає, то він, у свою чергу, перекладе це подорожчання на покупця шляхом подорожчання своєї продукції. Ось ми і спостерігаємо сьогодні підвищення ціни на товари першої необхідності, хліб і все інше... Все це призведе до того, що вже до кінця року у людей не вистачить грошей на те, щоб оплатити тарифи і пережити зиму. Про людей в цій країні взагалі ніхто не піклується!" - обурився політик. 

Співголову партії "Опозиційна платформа - За життя" обурюють заяви влади про те, що "в Україні все гаразд". 

"Що означають всі ці заяви влади, що у нас "все гаразд"? Замість 3 мільйонів тонн запасів вугілля на складах є тільки 400 тисяч. І це вони називають "все гаразд"?! Та цього запасу вистачить на три дні аварійної роботи! Можливо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль у себе на Західній Україні весь двір вугіллям закидав і тому каже, що у нього "все гаразд"? Але ви у людей запитайте, чи готові вони до опалювального сезону; чи є у них можливість пережити зиму; чи допомагає їм влада, як це робить влада Польщі та інших країнах ЄС? Нагадаю, що в Німеччині, Польщі, Угорщині у разі зупинки підприємства держава компенсує кошти! У цих країнах держава дбає про свого громадянина і бізнес, а наша держава взагалі незрозуміло, про кого піклується!.. Всі повинні вмирати з голоду, нічого не отримувати, медицину відняли, промисловість знищили... "Чемпіони" світу..." – обурився народний депутат. 

Співголова партії ОПЗЖ вважає, що у нинішньої  влади, яка сама нічого не побудувала, зараз інше завдання - "шукати олігархів серед тих, хто з нею домовився". 

"Але в такому випадку це не про олігархів розмова, а про те, як прибрати людей з бізнесу і відняти у них "потоки", – вважає політик. 

"У моєму розумінні, якщо ти своїй країні бажаєш процвітання, тоді сядь, поспілкуйся з людьми. Адже ті, хто може побудувати бізнес, може врятувати ситуацію. А поки ми бачимо тільки погрози розібратися з олігархами. Ось тільки невдача: ці погрози нікуди не намажеш!" - констатував Вадим Рабінович.