Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україна - прекрасна країна, що потрапила в руки розбійників, які знищують свободу слова і піддають репресіям лідера опозиції Медведчука, - євродепутат

NewsOne

В Україні діє репресивний і корумпований режим, мета якого – позбутися інакомислячих і опозиції, саме тому влада закриває незалежні телеканали, а голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук вже півроку перебуває під домашнім арештом за надуманими звинуваченнями. Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат Європарламенту Максиміліан Кра.

Політик підкреслив, що нинішня політика української влади є основною перешкодою на шляху налагодження відносин з РФ.

"Україна - прекрасна країна, що потрапила в руки розбійників. У даний час це головна перешкода на шляху до нормалізації відносин з Росією. Разом з колегами Петром Бистронем і Улі Зінгером із Бундестагу і Баварського державного парламенту ми отримали деяку інформацію: в якості спостерігача за виборами в Харкові, на опозиційному телеканалі, якому погрожували, і, нарешті, під час візиту солідарності до найвідомішого політв'язня в країні, лідера опозиції Медведчука, який знаходиться під домашнім арештом. ЄС і США фінансують репресивний, корумпований режим і його війну. Потрібна нова політика щодо України!" - констатував Максиміліан Кра.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук піддається політичним репресіям і кримінальному переслідуванню з боку влади за різку критику непрофесіоналізму Президента Володимира Зеленського і його команди, а також за категоричну незгоду з тупиковим економічним курсом чинної влади.

На даний момент Медведчук перебуває під слідством за двома кримінальними провадженнями і звинувачується в державній зраді. У травні йому було пред'явлено перше звинувачення, а в жовтні послідувала нова підозра.

Спілкуючись з журналістами після судового засідання, яке відбулося 2 листопада, Віктор Медведчук констатував, що, на жаль, говорити про торжество закону і справедливості в Україні поки не доводиться, тому що органи прокуратури продовжують фальсифікувати кримінальні справи, а суди знаходяться під тиском влади.