Новини » Політика Читать эту новость на русском

Ілля Кива щодо запровадження тимчасових перепусток для нардепів: Неправомірна спроба вплинути на виконання депутатських повноважень

Слово і Діло

Введення у Верховній Раді тимчасових паперових перепусток для народних депутатів є неправомірною спробою вплинути на виконання парламентарями своїх депутатських функцій. Про це народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива заявив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Які б сьогодні не робилися спроби нівелювати владу, за Конституцією та Законом парламент є найвищим законодавчим органом, куди народ делегував своїх представників для формування майбутнього. Сьогодні вони вигадали папірці, без яких немає можливості виконувати свої посадові обов'язки. На підставі якого закону вручається цей папірець і хто вирішує, можу я приходити чи не приходити до парламенту і виконувати свої обов'язки?!" - сказав він.

Ілля Кива наголосив, що запровадження цих перепусток, що не є нормою ані Регламенту, ні законодавства, відображає реальний стан справ у владі.

"Сьогодні всі державні процеси перетворені на туалетний папір. Наше життя, закони та Конституція понівечені, перетворені на фарс і глибокий ідіотизм. Хто вигадав норму про ці перепустки? І чому ми маємо її виконувати?" – сказав нардеп.

При цьому він додав: "Скільки знущатимуться з наших життів? Скільки ми з вами терпіти будемо? Якщо мовчатимемо, то нас усіх перетворять на такі папірці. Я з таким станом речей боротимусь, скільки є сил, оскільки терпіти це приниження не готовий", - підсумував Ілля Кива.