Катерина Кива: Ми маємо пам'ятати тих, хто звільнив Україну від фашистських загарбників

Катерина Кива Фото з відкритих джерел

З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників члени Полтавської обласної організації політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" вшанували пам'ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Присутні поклали квіти до Вічного Вогню у Меморіальному комплексі Вічної Слави, діти встановили біля підніжжя лампадки, після чого пам'ять учасників визволення України вшанували хвилиною мовчання.

"28 жовтня 1944 року наша Україна, всі міста та села були звільнені остаточно від фашистських загарбників. Ціна цієї перемоги дуже страшна – мільйони життів. Мільйони сімей втратили своїх героїв. Ми шануємо їхню пам'ять, вони назавжди в наших серцях. І сьогодні дуже важливо не забувати про їхній героїзм, завдяки ним ми сьогодні живемо, маючи світле небо над головою. Ми схиляємо голови перед їхнім Великим Вчинком. Дякую їм!" - сказала керівник Полтавської обласної молодіжної організації "Опозиційної платформи - За життя" Катерина Кива.

Вона також звернулася до українців, привітавши їх із цим великим святом.

"Хочу побажати всім співвітчизникам процвітання, ясного неба, а молодому поколінню – лише благополуччя!" - наголосила Катерина Кива.

У свою чергу депутат Полтавської обласної ради від "Опозиційної платформи - За життя" Олег Панкратьєв закликав українців згадати своїх предків, причетних до Великої Перемоги.

"Цього дня 77 років тому нашу рідну країну було звільнено Радянськими військами від німецько-фашистських загарбників. Це дуже велике свято! Хочу привітати українців та закликати їх згадати своїх дідів, прадідів, тих людей, які віддали свої життя та здоров'я для того, щоб у нас була можливість жити та радіти.

Ми будемо шанувати пам'ять про предків і робити все, щоб молодь, зіпсована новими політичними віяннями, все ж таки пам'ятала про цей подвиг", - підкреслив він.