Юрій Бойко: Антисоціальна політика влади посилює зубожіння людей

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Жебрацькі соціальні стандарти, відсутність реального підвищення мінімальних зарплат і пенсій, урізання субсидій на тлі подорожчання ЖК-тарифів і цін на товари першої необхідності – все це призводить до того, що в країні кількість збіднілих українців буде збільшуватися. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко.

"Влада законодавчо закріплює бідність у проекті бюджету на 2022 рік. Мізерні підвищення мінімальних пенсій і зарплат на тлі галопуючої інфляції, зростання тарифів і цін приведуть тільки до збільшення кількості бідних людей в країні", - підкреслив парламентарій.

Він зазначив, що вже зараз у половини українців витрати нижче фактичного прожиткового рівня, що відносить їх до категорії бідних.

"Нинішній опалювальний сезон з новими тарифами і урізаними субсидіями зробить бідних жебраками. Особливо страждають найменш захищені категорії - пенсіонери, люди з інвалідністю, багатодітні сім'ї. Біда в тому, що влада нічого не робить і не бажає робити, щоб поліпшити ситуацію, підвищити соціальні стандарти і захистити людей. А її гасла і обіцянки не нагодують і не обігріють", - підкреслив політик.

Співголова фракції опозиціонерів нагадав, що ОПЗЖ зареєструвала низку законопроектів, які дозволять захистити людей, стримати зростання тарифів і ввести держрегулювання цін на базові товари.

"Ми подаємо реальні законопроекти з конкретним обґрунтуванням - скільки і звідки взяти грошей на те, щоб забезпечити захист людей, поліпшити їх рівень життя і не дати скотитися в злидні. Ми подаємо обґрунтовані поправки до законопроекту про бюджет на 2022 рік. Але влада не поспішає приймати наші пропозиції, бо люди у неї не в пріоритеті. Але ми будемо боротися за те, щоб захистити наших громадян", - заявив парламентарій.

Політик відзначив повну бездіяльність уряду, який нездатний системно працювати в умовах кризи.

"Ми не бачимо ні готовності, ні бажання уряду змінити ситуацію і почати працювати в інтересах людей. Там забули - для чого вони займають свої крісла. Такому уряду давно пора піти", - резюмував Юрій Бойко.