В ОРЛО заявили, що готові вести переговори виключно з Медведчуком та запропонували передати йому трьох українок в односторонньому порядку

ОПЗЖ

Представники ОРЛО готові вести переговори лише з головою політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народним депутатом Віктором Медведчуком та передати йому в односторонньому порядку трьох утримуваних жінок. Про це на брифінгу в заявила представник ОРЛО Ольга Кобцева.

"На підтвердження готовності (до спільної роботи) з паном Медведчуком ми повторили свою пропозицію, продублювали, про передачу йому або його уповноваженій особі трьох жінок з боку "республік", - сказала Кобцева.

Вона також додала, що ОРЛО запропонувала залучити до переговорів Віктора Медведчука. 

"Це пов'язано з тим, що за час роботи в переговорному процесі пан Медведчук зарекомендував себе обов'язковим переговірником: теми, які обговорювалися на засіданнях контактної групи, потім отримували практичні кроки", - сказала представник ОРЛО.

Нагадаємо, влада ОРДЛО ще на початку року готова була в односторонньому порядку повернути Україні чотирьох жінок, про звільнення яких домовився Віктор Медведчук. Наталія Стеценко, Наталія Савченко, Катерина Котенко та Світлана Довгаль кілька років перебувають у їхніх в'язницях за звинуваченням у шпигунстві. Ще 20 січня вони могли б бути вдома. Однак влада за фактом заблокувала цей процес, і жінки, частина з яких тяжко хворі, досі перебувають за ґратами. З початку збройного конфлікту на Донбасі завдяки Віктору Медведчуку з ОРДЛО додому повернулися 493 українці, а всього було звільнено політиком понад півтори тисячі українців.