Москаль: Нова Верховна Рада буде в опозиції до нинішнього президента

Фото з відкритих джерел

Вже у 2023 році пройдуть парламентські вибори і у нинішнього президента Володимира Зеленського не буде більшості - вся Верховна Рада буде в опозиції до нього.

Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив екс-заступник міністра внутрішніх справ України, колишній губернатор Закарпаття і Луганської області, народний депутат Верховної Ради VI і VII скликань Геннадій Москаль.

"Ой, ще "ветеринари" будуть нам диктувати, яка потрібна влада. У нас парламентсько-президентська республіка. Вже змінювали Конституцію при Януковичі, пам'ятаєте, чим вилилося? Януковича немає, і революція сталася в Україні тощо. Не можна сьогодні, голосів немає навіть у цьому парламенті, щоб поміняти. Це ж треба робити зміни до Конституції, а не робити голослівні заяви. Ну а вже в 2023 році буде нова Верховна Рада, там взагалі у президента не буде більшості і вся Верховна Рада буде опозиційна до нинішнього президента. Це нездійсненна мрія, ну для чого це в суспільство закидати всі такі дурниці, які здійснити сьогодні не можна", - заявив Москаль.

Нагадаємо, напередодні Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив про те, що він виступає "за жорстку президентську республіку".