"Демократію потрібно захищати": Що думають українці про закриття ЗМІ і переслідування Медведчука

Перший Незалежний

Коли вибір роблять за тебе. Білборди із закликом звернути увагу на порушення свободи слова в Україні, які повинні були побачити євродепутати перед самітом Україна - ЄС, пошкодили невідомі. Але це не завадило представникам медіа стати на узбіччі дороги із заклеєними ротами і тримати в руках плакати на захист своїх прав і свободи слова українською та англійською мовами.

Як таку зустріч пояснював Зеленський своїм гостям і чи можливо щось подібне в Європі, куди так прагне Україна? Своєю думкою українці поділилися в ефірі проекту "Чуємо кожного".

"У Європі таке було б неможливо, там все-таки свобода слова, у кожного є своя думка. Те, що відбувається в Україні, - це нонсенс. Не знаю, як це пояснив їм Зеленський", - зазначає мешканка Краматорська. 

"Це ми на вулиці можемо поговорити, а канали закривають, журналістів звільняють, яка ж це свобода слова", - вважає уродженка Лисичанська.

"Демократія закінчується десь там, де починаються інші інтереси. Упевнений, що демократію потрібно захищати", - підкреслює харків'янин.