Рабінович: У нинішньої влади без Медведчука нічого не виходить. Немає миру, злидні, зростання цін на газ

Вадим Рабінович. Фото: politeka.net

Нинішня українська влада не може зробити без голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука нічого - мирний процес став мертвим, обмінів немає, війна триває, обстріли тривають, злидні в Україні. Про це заявив співголова партії ОПЗЖ Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "Росія 24".

"Шукати логіку в діях київської влади сьогодні неможливо. У них один день - вони хочуть Медведчука поміняти на когось, другий день - він заручник, третій - нафту за нього отримати, четвертий - зустрітися з Путіним, п'ятий - мир установити... все зводиться у них до Медведчука. Я їм весь час пояснюю, і в парламенті кажу: якщо у вас все до Медведчука зводиться, чого ви його переслідуєте? Сядьте з ним за стіл, поговоріть, може, до чогось і прийдете. Але вони вважають, що так зручніше. Результат - ви всі бачите: мирний процес став мертвим, обмінів немає, війна триває, обстріли тривають, злидні в Україні... якщо через 2 дні будуть пред'явлені ті ціни на газ, про які ми знаємо, то 70% підприємств просто зупиниться. Напевно, вони цього хочуть. Ми з Віктором щодня бачимося, все розуміємо, бачимо, як воно далі, працюємо з обласними організаціями. Але цей паровоз іде до катастрофи з величезною швидкістю", - заявив Рабінович.

Крім того політик нагадав, що Віктор Медведчук раніше зміг домовитися з Газпромом про ціну на газ для України, однак Київ цю пропозицію відкинув.

"Те, що тоді Медведчук домовився про ціну $175 і ми з ним були в Москві, - по нас порушено кримінальну справу за спробу зради інтересів країни", - підкреслив Вадим Рабінович.