"Огидно це спостерігати": Українці поділилися думкою щодо переслідування Медведчука й опозиції

PNK

Коли коміки при владі, то і все навколо нагадує дешеву комедію, навіть суди. У затьмарені ганьбою роки "режиму Януковича" всі прокурори і слідчі, які б направили до суду справу з тими доказами, які зараз є проти лідера опозиції Віктора Медведчука, були б звільнені через некомпетентність. Поки ж правоохоронна система замість того, щоб саджати злочинців і турбуватися про безпеку громадян, переслідуватиме конкурентів влади і набивати власні кишені. Українці в програмі "Чуємо кожного" висловилися про те, що вони думають щодо таких дій українського уряду. 

"За що намагаються його (Віктора Медведчука, - ред.) посадити? Що він поганого зробив для народу? Для народу він старався, щодо того ж газу. А платить хто? Ми!.. Монастирський став міністром поліції, тепер все, що скаже Зеленський - під козирок! Тепер правоохоронці з'являються тільки в зручні якісь моменти", - поділилися думкою жителі Краматорська і Лисичанська.

"Питання ще в суді і судовій реформі. Порошенківська реформа ні до чого не привела, той же самий корумпований суд. На жаль, країна не змінюється, те ж саме я сказав про президента... Негарно взагалі. Це якийсь, можна сказати, чорний піар. Огидно це все спостерігати", - висловилися уродженці Харкова і Краматорська.

Тепер все стало на свої місця: в провалі вакцинації винна Росія. Звичайно, такі патріотичні заяви можуть і не врятувати посаду міністра охорони здоров'я, але спробувати варто. Тим часом повідомляють, що готується інша сакральна жертва - прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він повинен буде вакцинуватися перед десятками камер. Для чого це все? Тут скоріше не про занепокоєння населення, а скоріше про те, як знизити рівень невдоволення населення бездіяльністю влади. Тепер невакцинованим заборонено їздити в автобусах міжобласного сполучення, потім заборонять відвідувати кафе, клуби, на черзі - залізниця. Українці поділилися думкою про те, чи обов'язкова вакцинація в Україні. 

"Коли баранів ведуть на м'ясокомбінат, найкраще, коли їх ведуть за ватажком і однією зграєю. Тоді конвеєр працює безперервно, і це дуже зручно... Примусова вакцинація - це неправильно, не треба змушувати. Кожен має вибір. Захворію - буду я винна, і ніхто, крім мене... Вакцинація у нас добровільно-примусова: не хочеш - змусимо. Ось так от", - висловилися жителі Ужгорода та Запоріжжя. 

"Я думаю, що примусова вакцинація у нас зараз. Наприклад, я заходжу в автобус, я повинна їм пред'явити документ, що я вакцинована, так? А якщо у мене є захворювання, які не дають мені можливості це робити, що тоді? Що тепер, мені ніде не їздити?.. Кожна людина вирішує сама, що їй робити - як жити і як вмирати", - поділилися думкою жителі Кропивницького та Києва.