Нуланд запропонувала Росії створити на території ОРДЛО Комерційний банк, - ЗМІ

Вікторія Нуланд Reuters

Заступник голови Держдепартаменту США Вікторія Нуланд в ході своїх зустрічей з російськими чиновниками в Москві озвучила пропозицію створити на території ОРДЛО комерційний банк. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє телеграм-канал Вашингтонський обком.

"За інформацією наших джерел, близьких до переговорного процесу, на зустрічі з Дмитром Козаком, який курирує в Адміністрації Президента РФ напрямок роботи з ЛДНР, заступник голови Держдепартаменту США Вікторія Нуланд озвучила пропозицію створити на території невизнаних республік комерційний банк", - йдеться в публікації. 

Нагадаємо, пресс-секретар МЗС РФ Марія Захарова заявила, що під час переговорів заступника керівника Адміністрації президента РФ Дмитра Козака з заступник держсекретаря США Вікторією Нуланд була проведена інвентаризація проблем для просування вперед. 

Раніше заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд назвала "продуктивною" її зустріч із заступником Керівника Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком.

Видання видання "Комерсант" повідомляло, що заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд на переговорах у Москві нібито виступила за особливий статус Донбасу для врегулювання конфлікту на сході України.

Нагадаємо, заступник глави Держдепартаменту США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд 11 жовтня розпочала триденний візит до Росії, під час якого провела низку зустрічей та обговорила актуальні для двох держав та Світу питання.

Варто відзначити, що США скасували санкції проти деяких росіян в обмін на згоду Росії на візит заступника держсекретаря США з політичних справ Вікторії Нуланд до Москви.