Кузьмін: В Україні не буде порядку і благоденства, поки не відновляться взаємини з Росією

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін Страна.ua

В Україні не буде порядку і благоденства, поки офіційний Київ не відновить взаємини з Російською Федерацією. Таку думку в авторському проєкті "По суті з Денисом Жарких. Наступний крок" на телеканалі "Перший Незалежний" висловив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.

"Якщо взяти взаємини між Україною і Росією. Те, про що ви говорили. Адже ця тема сьогодні основна і вона важливіша, ніж маса тем, подій, які пройшли за тиждень. Подивіться, про що говорять люди сьогодні?! Всі говорять про одне і те ж: Україна і Росія, Зеленський і Путін, і похідна - взаємини з європейськими партнерами НАТО, США, конфлікти якісь. Але все це, навіть офшорний скандал із Зеленським, меркне на тлі взаємин України і Росії. Звідси війна на Донбасі, звідси проблеми в Криму, звідси проблеми у нас в Україні, саме звідси - взаємини України і Росії. І поки взаємини між Україною і Росією не будуть відновлені, не буде у нас порядку, не буде у нас благоденства, не буде у нас нічого іншого крім проблем", - зазначив політик.

При цьому Кузьмін підкреслив, що такий стан речей очевидний і саме про нього говорять сьогодні люди з різних регіонів України.

До слова, раніше подібну думку висловив голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук. Зокрема, лідер опозиції зазначив, що відновлення економіки України та рівня добробуту її народу лежить у відновленні економічних відносин між Києвом і Російською Федерацією. 

"Україна повинна грати роль моста між Заходом, Росією і країнами СНД – це вигідно, в першу чергу, Україні. Ні Заходу, ні Росії, хоча вони теж отримають від цього задоволення своїх інтересів. І можна наводити безліч обставин на користь цього. Це і ті ціни на житлово-комунальні тарифи, а в даному випадку на газ, який ми можемо отримати за прямими поставками і могли домовитися, який би коштував набагато дешевше, ніж сьогодні газ обходитися в Україні. Ми могли б домовитися про роботу наших підприємств і зняття з них санкцій, тому що ринок, експортний потенціал України – він якраз полягає в тому, що наша продукція залишається конкурентоспроможною на ринках країн СНД, на ринках Росії і на ринках країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону. І якщо не бачити в цьому перспективи, значить, не бачити взагалі шляхів відновлення нашої економіки, відновлення рівня доходів і добробуту наших громадян", - підкреслив Медведчук.

При цьому політик додав, що президенту України Володимиру Зеленському необхідно вести прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним, тому що це також в інтересах України.

Однак, за словами Медведчука, всупереч усьому, чинна українська влада всіляко перешкоджає відновленню економічних відносин між Україною і Росією.

"Це злочинна помилка влади, яка сьогодні, знаючи, відчуваючи, усвідомлюючи і розуміючи вигоду взаємин торговельно-економічних, відновлення їх з Росією, робить все навпаки на догоду політичним мотивам, причому блискавичним, якимось разовим мотивам, щоб догодити західним господарям, які продовжують здійснювати зовнішнє управління Україною. Ось це страшно", - зазначив він.