Ілля Кива про ситуацію з газом: Україна не має можливості самостійно приймати рішення

Слово і Діло

Ситуація із закупівлями газу стала наслідком зовнішньої залежності України і неможливістю влади самостійно приймати рішення в національних інтересах. Про це заявив журналістам народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива.

"Угорщина сказала, що їм вигідно купувати російський газ, а Україна не має можливості самостійно приймати рішення. Все приймає Держдеп і спускає через свої васалів, у Америки ніколи не було завдання зробити з України процвітаючу могутню країну з незалежною економікою. Америка завжди хотіла використати Україну, як плацдарм для нападу на Російську Федерацію. Але для цього їм потрібно було знищити народ, економіку і перетворити нашу країну в свою колонію, і користуватися нею, як своїм активом", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що зміна влади в Україні не позначилася на ситуації із зовнішньою залежністю.

"Політика нинішнього президента України і попереднього нічим не відрізняються, протягом останніх 7 років влада послідовно реалізує політику знищення економіки. Хіба в Україні є підприємства, які щось виробляють? Ні, всі вони давно закриті. На сьогодні економіка України повністю знищена, і це - наслідок бездумної політики, нав'язаної Заходом, йде системне знищення нашої країни", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Результат цих дій - і ціна на газ, і відсутність тепла в будинках, порожній бюджет, нездатність країни вирішувати свої проблеми", - підсумував Ілля Кива.