Спроба влади за сфальсифікованим звинуваченням заховати Віктора Медведчука за ґрати – провалилася

"Опозиційна платформа - За життя"

Політичне об'єднання

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Влада понесла до суду чергову порцію своїх маячних, бездоказових і брехливих звинувачень на адресу Віктора Медведчука. У цієї повністю сфальсифікованої та на швидку руку сфабрикованої "справи" була одна мета – будь-якою ціною кинути за ґрати главу Політради провідної опозиційної партії. Але абсурдність і фальш звинувачень була настільки очевидною, що суд відмовив вимозі прокурорів посилити запобіжний захід для Віктора Медведчука.

Нові судилища проти опозиції та посилення репресій – це спроба влади заховати за інформаційною завісою провали в політиці, внутрішні конфлікти й офшорну ганьбу, що стали надбанням громадськості. Це відповідь на принципову позицію нашої партії, на акції протесту українських громадян, наших активістів під стінами парламенту.

Своїми ворогами Зе-влада вважає "Опозиційну платформу – За життя" й її лідерів. Тому що, незважаючи на погрози і репресії, ми говоримо правду. Робимо все для мирного, політичного врегулювання конфлікту на Донбасі. Добиваємося зниження цін і тарифів. Пропонуємо шляхи виходу з важкої економічної та енергетичної кризи, в яку загнала країну влада Зеленського.

Ми – єдина альтернатива злочинному та безвідповідальному режиму, який заганяє Україну в борги, розоряє громадян, руйнує та розпродає вітчизняну економіку. Саме тому влада, яка втратила голову від вседозволеності та жадібності, розв'язала відкритий терор щодо нашої політичної сили і наших лідерів.

Ми заявляємо про свою рішучість продовжувати боротьбу проти політичного терору та беззаконня до повної перемоги. Вважаємо, що судилище над Віктором Медведчуком не має нічого спільного з правосуддям. Вимагаємо зняття всіх звинувачень і негайного звільнення Віктора Медведчука з-під домашнього арешту.

У спробі розправитися з нашими лідерами і залякати опозицію влада перейшла "червону межу". Ми попереджаємо, що порушення законів і Конституції – це злочин. Те, що робить влада зараз, – фальсифікації і підтасовки, репресії і позасудові розправи, тиск на суд і провокації, – це злочин. За нього доведеться відповідати.

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.