"Президент хоче захопити всю владу": Що думають українці про тотальний контроль влади Зеленським і тиск на Медведчука

PNK

Недавня відставка спікера парламенту Дмитра Разумкова показала, що Офіс президента встановив тотальний контроль всіх органів влади. Більш того, під тиск Банкової потрапила і судова система. Прикладом цього є справа лідера опозиції Віктора Медведчука, який вже кілька місяців перебуває під домашнім арештом і не може виконувати свої обов'язки народного депутата. При цьому прокурори досі не представили суду докази. 

Що думають українці про тотальний контроль влади Зеленським і тиск на Медведчука? Свою думку вони висловили в програмі "Чуємо кожного".

"Вони там щось не миряться. Я вважаю, що це неправильно", - сказала мешканка Кропивницького.

"Це неправильно, коли президент все контролює", - думає жінка з Кропивницького.

"Дуже погано, що президент хоче захопити всю владу. Для демократичної країни це абсолютно нехарактерно. Особливо з тим образом, який створив собі Зеленський", - висловився  житель Кропивницького.

"Це неправильно, це антиконституційно, по-перше. По-друге, недобре, що вони зняли Разумкова, він все-таки дотримувався регламенту. Прибирають неугодних, які не голосуватимуть так, як хоче він", - додала одеситка.

"Тут ключове те, що порушуються конституційні норми. Закон окремо, а його виконання відсутнє", - акцентувала мешканка Одеси.

"Вся влада у нього в руках, а він не дуже демократично веде свою політику, тому я не задоволена його президентською роботою", - підкреслила львів'янка.

"Я за те, щоб всіх "слуг народу" відсторонили", - заявила киянка.

"У команді "слуг народу" починається якесь розшарування", - сказав житель столиці.