Шуфрич про призначення домашнього арешту Медведчуку у новій справі: Ми вважаємо рішення несправедливим

Народний депутат України Нестор Шуфрич "Опозиційна платформа - За життя"

Призначення домашнього арешту голові політради "Опозиційної платформи - За життя", народному депутату Віктору Медведчуку у новій справі є несправедливим рішенням. Про це за підсумками засідання Печерського районного суду Києва заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Нестор Шуфрич.

"Рішення тримати вже за новим обвинуваченням Віктора Медведчука під домашнім арештом ми вважаємо несправедливим. Навіщо це все було зроблено? Фактично ми розуміємо, що 31 жовтня закінчується термін тримання Віктора Володимировича під домашнім арештом, і за тими старими обвинуваченнями його більше тримати було не можна. Ось придумали такий ідіотизм, за те, що він нібито допомагав організовувати поставки з українських державних шахт на українські електростанції вугілля. У цьому було задіяно профільне міністерство, Кабінет Міністрів України, Національний банк, Служба безпеки України, Збройні сили. І раптом це стає державною зрадою. Це викликає у нас таке відчуття абсолютного свавілля з боку влади", - заявив Шуфрич.

При цьому він пояснив, для чого все це було зроблено.

"Навіщо це треба? Ну вже вгамувалися б і шукали б якогось конструктиву, діалогу, для того, щоб дійсно вирішити ті проблеми, які влада не може вирішити. Ми сьогодні бачимо, як помирають наші громадяни від ковіду, ми бачимо, що ми стоїмо на порозі найглибшої енергетичної кризи. При цьому офшорний скандал", - підкреслив Шуфрич і додав, що влада придумує все що завгодно, щоб відвернути увагу.

"Підозріла смерть Антона Полякова, абсолютно безглузда відставка Разумкова, ось від усього цього треба було відвернути наших громадян, і придумали нове шоу під назвою "чергове звинувачення Медведчука", - зазначив парламентарій.

Крім того, Шуфрич заявив, що влада не допускає інакомислення.

"Ви бачите, що сьогодні відбувається зі свободою слова, з телеканалами, з інтернет-ресурсами... Свобода слова, права опозиції є основними принципами демократії, а сьогодні вони зневажаються. Через що. Через те, що влада боїться правди", - вказав політик.

Нагадаємо, Печерський районний суд прийняв рішення про запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту голові політради "Опозиційної платформи - За життя", народному депутату Віктору Медведчуку за новою підозрою до 7 грудня.