Медведчук: За логікою прокуратури, проведення обмінів утримуваних осіб - це теж "сприяння терористичній організації"

"Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що, згідно з логікою прокуратури, проведення обмінів утримуваних осіб є сприянням терористичній організації. Про це він заявив в ході засідання Печерського районного суду Києва.

На думку опозиційного політика, скоро йому у цій справі також можуть оголосити підозру.

"26 грудня 2014-го року був перший повномасштабний форматний обмін, в результаті якого було звільнено понад 150 громадян України, які повернулися додому, в сім'ї. І Медведчук був у Донецьку, і зустрічався з керівництвом Донецька, паном Захарченком (Олександром Захарченком, - ред.), і з представниками і керівництвом Луганська, і їздив особисто в слідчі ізолятори колишніх СБУ в Донецьку, в той час вже слідчі ізолятори міністерства держбезпеки так званого, в Донецьку і в Луганську, і забирав з камер тих 150 осіб. І в автобусах віз до лінії зіткнення. І передавав супроводжуючим цих людей до Харкова і далі до Києва. І виникає питання: коли буде наступна підозра? Тому що Україна ж теж передала сотні людей туди - близько 200. І це теж можна розцінювати як допомогу так званим, за логікою і редакцією органів обвинувачення, терористичним організаціям", - підкреслив Медведчук.

Нагадаємо, з початку збройного конфлікту на Донбасі, завдяки Віктору Медведчуку з ОРДЛО додому повернулися 493 українці, а всього було звільнено політиком понад півтори тисячі українців.

Раніше екс-заступник міністра внутрішніх справ України, колишній губернатор Закарпаття та Луганської області, народний депутат Верховної Ради VI і VII скликань Геннадій Москаль заявив, що до приходу Володимира Зеленського до влади відбувалися обміни полоненими, а зараз їх вже немає роками.