Кузьмін: Якщо таке витворяють з Медведчуком, то як ця влада поводиться зі звичайними людьми

"Опозиційна платформа - За життя"

Якщо нинішня влада витворяє таке з головою політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народним депутатом Віктором Медведчуком, то як вона поводиться зі звичайними людьми. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.

"Це не можна назвати нормальним у суспільстві, яке декларує прагнення до демократії та європейських стандартів. Це все нагадує якісь кадри у фільмах про диктаторські часи, знаєте, коли показують якісь диктаторські держави з тоталітарним режимом. Ось це сьогодні відбувається у справі Медведчука", - заявив Кузьмін.

При цьому він додав: "Ми бачимо цю несправедливість, бачимо беззаконня. Ми бачимо, як зневажаються права громадян України. І, як ви розумієте, якщо таке витворяють з Медведчуком, то як ця влада поводиться зі звичайними людьми, не наділеними депутатським мандатом, статусом і які не є керівниками політичних партій.

Можете собі уявити, що діється в судах зі звичайними українцями, якщо таке беззаконня відбувається з Медведчуком", - підкреслив парламентарій.

Нагадаємо, раніше народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що голові політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народному депутату Віктору Медведчуку повідомили про необхідність явки до суду менш ніж за годину до його початку.