"Зеленського потрібно прибрати з президентства": Що українці думають про тиск на опозицію і переслідування Медведчука

Фото з відкритих джерел

Президент Володимир Зеленський ще на початку своєї політичної кар'єри показав, що дуже гостро реагує на критику і не хоче прислухатися до тих, хто говорить про помилки. При цьому на Банковій вирішили не тільки ігнорувати іншу думку, але ще і незаконними способами боротися зі ЗМІ та опозиційними політиками, в тому числі і з головою "Опозиційної платформи - За життя", народним депутатом Віктором Медведчуком.

Куди веде Зеленський Україну, знищуючи незалежні медіа і утискаючи опозицію? Свою думку українці висловили в програмі "Чуємо кожного".

"Будь-якій владі потрібна сильна опозиція, як і в нормальних європейських країнах", - зазначила харків'янка.

"Нашій владі потрібен розум і розуміння людей. Щоб у нас було як у Швейцарії чи Німеччині, як у Франції", - вважає чоловік із Харкова.

"Це дуже погано, коли немає демократії. Не прислухаються до думки іншої сторони - опозиції", - сказав житель Краматорська.

"Погана влада! Огидна! Нічого не роблять. Зеленського потрібно прибрати з президентства", - висловилася пенсіонерка з Донбасу.

"Така влада може призвести тільки до великого розорення. Вони що, не дивляться, як люди в інших країнах живуть?" - додала мешканка Запоріжжя.