Якубін: Влада організувала нову справу проти Медведчука, щоб прикрити скандали навколо президента і його команди

Олексій Якубін Перший Незалежний

Для того, щоб перебити негативну інформаційну хвилю, викликану скандалом з офшорами Зеленського, влада обрала найпримітивніший спосіб ‒ вирішила оголосити нову підозру голові політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив політолог Олексій Якубін.

За словами експерта, ні глава СБУ Баканов, ні генпрокурор Венедіктова не відреагували на ситуацію з офшорами президента. Замість цього вони організували нову кримінальну справу проти Медведчука, щоб прикрити цей та інші скандали, які сталися останнім часом і безпосередньо пов'язані з Зеленським і його командою.

"Дуже скандальна ситуація з відставкою Разумкова, всі бачили, як це проходило. У п'ятницю в Раді скандал із Третьяковою. Якщо подивитися на цей тиждень, влада створила сама стільки скандалів, що після цього вирішила взятися в черговий раз за справу Віктора Медведчука - перебити хоча б частково всю інформаційну негативну хвилю, справжнє цунамі проти себе", - зазначив експерт.

На думку Якубіна, генпрокурор Венедіктова не надала жодних доказів провини Медведчука. Замість цього вона намагається протиставити його суспільству як людину, в якої нібито є мільярд гривень, щоб внести заставу в разі арешту.

"Але ми почули від пані Венедіктової дивні фрази про докази... Хіба це відповідь, хіба це доказова база? Але чому це робиться? Ключовий момент - медійне накачування, так само, як ця фраза про мільярд гривень, щоб вплинути на суспільну свідомість, щоб суспільство подумало: так, у нього є мільярд гривень", – підсумував політолог.