Волошин: Ще влітку було зрозуміло, що проти Медведчука придумають нову справу, щоб тримати його під домашнім арештом

112ua.tv

Ще влітку, коли було завершено розслідування у справі голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука, було зрозуміло, що влада придумає якусь іншу справу щодо політика, щоб продовжувати тримати його під арештом. 

Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив нардеп від "Опозиційної платформи - За життя" Олег Волошин.

"Я не знаю, що там дійсно, яка команда буде дана. І я, до реч, на тому ж ток-шоу Шустера, коли почали хвалитися, що ось ми всі суди виграли, наші аргументи сильні, я кажу: "Тому що у вас суди підконтрольні, ось і все, тому ви і виграли".

Вся країна сміялася над слабкістю аргументів прокуратури, а все одно судді приймали ті рішення, які їм давали, командували з Банкової. Тому я не знаю, наскільки вони там по свавіллю підуть. Але з точки зору просто здорового глузду, Віктор Медведчук вже зараз під домашнім арештом і з електронним браслетом. Тому ніякого нового запобіжного заходу в принципі бути не повинно. Тобто за логікою, ми це обговорювали з Ренатом Кузьміним ще влітку, що зараз Віктора Медведчука тримають під домашнім арештом по повному беззаконню. Він мав уже давно бути відпущений і ходити на роботу до Верховної Ради. Так, він би далі продовжував бути під слідством, могла бути підписка про невиїзд, щось таке.

Але очевидно, що Віктор Володимирович нікуди ховатися не збирався з самого початку, і він ходив би на всі слідчі дії і на суд потім ... але вони розуміють, що їм потрібно тримати його далі під домашнім арештом. Тому влітку ще Кузьмін говорив, буде підозра по якій-небудь іншій справі, придумають якусь справу... І тут же вони розслідування закінчили, на якій підставі після завершення розслідування вони продовжили домашній арешт. Вони почали придумувати, що Медведчук там документи знищить. Ну маячня взагалі", - заявив Волошин.

Разом з тим він висловив упевненість, що у новій справі щодо Медведчука не буде ні застави, ні арешту.

"Все може бути, але на 90% я впевнений, що не буде ні застави, ні арешту, а буде продовження домашнього арешту. Але тільки тепер вже у новій справі. Я думаю, цим все обмежиться", - вказав парламентарій.

Крім того, Волошин підкреслив, що якщо влада піде "по повному беззаконню, ну тоді, я думаю, вже наслідки будуть серйозніші на міждержавному рівні".