Вадим Рабінович: Владі треба зрозуміти, куди вона веде країну!

Вадим Рабінович Україна24

Українській владі треба зрозуміти, куди вона веде країну. Так, я розумію, що вже 7 років роздувається щодо Росії. Тим не менш, навіть "слуги" визнають, що у нас великий кордон з РФ і від неї ми нікуди не дінемося.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

Політик звернув увагу на той факт, що торговий оборот України з Росією "зростає з року в рік – ми торгуємо всім: починаючи від товарів оборонної промисловості та закінчуючи цукерками".

"Тепер поясніть мені, чому з РФ можна торгувати чим завгодно, крім газу, який влада принципово не купує дешево у РФ, а купує дорого в Європі? Щоб тішити свій "патріотизм" за рахунок гаманця простих українців? Ви вірите, що все це просто так? Звичайно, не просто так! На хвилі патріотизму влада почала закуповувати газ у Словаччині, яка ніколи не була експортером блакитного палива, додала свій процентик і продає його народу. Ми - партія "ОПЗЖ" - говоримо: "Давайте у росіян купувати по 175 дол.!". А "зелені" кажуть: "Навіщо, якщо ми купуємо його по 300 дол.?..". Ні Словаччина, ні Швейцарія, у якої ми нібито купуємо газ, його не видобувають! Ось таким методом ошуканими залишаються 40 мільйонів людей. У мене питання: де відкриті кримінальні справи?" - обурився Вадим Рабінович.

"Якщо ми приймаємо рішення не торгувати з Росією, тоді давайте розірвемо торговельні відносини, і це буде чесно і порядно! Але ми ж "оборонкою", цукерками, металом, аміаком торгуємо, а газом – ні", – звернув увагу співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Я так вважаю: потрібно відрубувати руки тим, хто торгує газом за неринковими завищеними цінами. Ви хочете обороноздатність країни зміцнювати? Так заощаджуйте, купіть у РФ газ по 175 дол. замість 300 дол. в Європі, а різницю роздайте пенсіонерам і закупіть зброю. А якщо ви замість 175 дол. змушуєте народ купувати по 375 дол. і різницю кладете собі в кишеню, то обороноздатність цим ви вже точно не зміцнюєте..." - підкреслив політик.

Вадим Рабінович упевнений, що "Росія укладе новий контракт з транзиту газу в Європу". "Більше того, я вважаю, що це буде найвигідніший для України контракт! Але для цього потрібно, щоб Партія "Опозиційна платформа - За життя" перемогла на виборах... а з ким Росія, вибачте, буде укладати договір? З Парубієм? Із Зеленським? З ким?" - задався питанням народний депутат.

"Весь світ побудований на економіці. У нас дивуються: як так - Угорщина уклала прямий контракт на постачання газу з РФ. А чому дивуватися? Угорці порахували, що можуть хоч два долари, але заощадити, і свідомо пішли на це, тому що їхня влада захищає інтереси своїх громадян, і це нормально! І українська влада зобов'язана думати про свої національні інтереси та інтереси власних громадян. Ні Великобританія, у якій ми купуємо прогнилі човни за завищеними цінами, ні будь-яка інша країна не буде думати про нас!.." - упевнений політик.

"Тому давайте вже припиняти базікати, перебудовувати всю країну на догоду "іноземному дядьку", а повернемося до побудови успішної економіки і домовимося з росіянами про покупку газу по 175 доларів, і це буде найвищим проявом патріотизму!" - резюмував Вадим Рабінович.