Вадим Рабінович: Владі потрібно "прийти до тями", припинити антиросійську риторику і повернути в Україну мир!

MigNews

Зустріч президентів України і Російської Федерації може відбутися, і на її організацію повинні працювати і влада, і опозиція.

Впевненість у цьому висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Я вірю в те, що зустріч Зеленського-Путіна може відбутися, але для того, щоб вона мала хоч якийсь результат, потрібна робота обох сторін. Більше того, я – політик-оптиміст – вважаю, що на організацію такої зустрічі повинні працювати і опозиція, і влада. Ми зобов'язані підтримувати все, що може зупинити війну в нашій країні, якщо ми - не злочинці!" - підкреслив політик.

У контексті цього Вадим Рабінович процитував одного з персонажів легендарного фільму "12 стільців": "Консенсус – це узгодженість позицій сторін...".

"У кожної зі сторін є свої інтереси, і для того, щоб прийти до взаєморозуміння, потрібно кожній зі сторін піти на поступки. Тому українська влада повинна "прийти до тями", перестати закривати опозиційні телеканали, утискати опозицію, переслідувати Віктора Медведчука (навряд чи домашній арешт кума Путіна сприяє розвитку відносин і організації зустрічі Зеленського-Путіна), а ми в свою чергу надамо владі допомогу в організації зустрічі керівників наших країн", – пообіцяв співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

"У будь-якому випадку антиросійська риторика, якою користується українська влада, не грає на зближення народів і узгодження позицій керівників цих країн. Не має значення, що було раніше: борщі або щі! Нам потрібен результат - закінчення війни на Донбасі!" - констатував Вадим Рабінович.