Ілля Кива про нові підозри Віктору Медведчуку: Влада намагається створити фейк успішної боротьби зі зрадниками

Слово і Діло

Справжньою метою нових підозр очільнику Політради "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку є відволікання уваги суспільства від офшорного скандалу навколо президента України і створення нової фейкової історії боротьби зі зрадниками. Про це заявив журналістам народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива.

"Влада висуває нові звинувачення, які не мають жодної доказової бази. Таким чином злочинний режим намагається далі тиснути на опозицію, яка викриває її в злочинах по відношенню до свого народу, до своєї країни. Адже результат всіх дій цієї влади - голодна, злиденна, хвора країна, перетворена на колонію. Щоб припинити це, влада вручила підозру Медведчуку. Заодно і відвернула увагу українського суспільства від скандалу світового рівня - викриття української влади в корупції і офшорних скандалах. Але ж цей скандал може закінчитися для керівництва України імпічментом", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що попередні звинувачення, висунуті лідеру української опозиції, в суді розвалилися.

"І можливості утримувати його під домашнім арештом більше немає. Але українська влада сьогодні - це серійні злочинці, які не можуть зупинитися. Немає моралі, немає сенсу. Вони прекрасно розуміють, що ще один злочин не збільшить їх покарання, тому вони підуть до кінця", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Сьогоднішнє звинувачення направлено на те, щоб посадити Віктора Медведчука до в'язниці і створити історію нібито успіху нібито боротьби зі зрадниками. Але це все - брехня і злочинна діяльність по відношенню до лідера опозиції, людини, яка готова дати Україні мир, відродження і відновлення українсько-російських взаємин", - підсумував Ілля Кива.