Вадим Рабінович: Проголосувавши за відставку Разумкова, Тимошенко "поховала" "Батьківщину"

Вадим Рабінович Україна24

Юлія Тимошенко "поховала" партію "Батьківщина" рівно в той момент, коли погодилася голосувати разом з монобільшістю за відставку голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Немає сенсу обговорювати голосування в цьому парламенті - вони проходять так, як сказав Офіс президента. А ось голосування "Батьківщини" навіть для мене було трошки шоком, настільки це було нелогічно", - зізнався політик і поділився своїм враженням від того, що відбувається в парламенті на момент голосування.

"Відбувалося щось позамежне. На трибуну вийшов депутат від "Батьківщини" Сергій Соболєв і з якимось особливим цинізмом почав розповідати гидоти про "зелених", моментально приплів туди Віктора Медведчука. І як тільки прозвучало прізвище нашого соратника, я відразу ж зрозумів: "Батьківщина" голосуватиме "за" відставку Разумкова", – розповів Вадим Рабінович.

Політик підкреслив, що всі давно і добре розуміють, "де народжуються рішення щодо голосувань".

"Зараз "Батьківщина" ходить і розповідає, мовляв, їхній голос ні на що не впливає. Я вважаю, що це логіка негідників. Якщо твій голос ні на що не впливає – так не в парламенті сиди, а йди город копай на дачі. У будь-якому випадку Юлія Володимирівна по-серйозному поховала свою політичну силу. І тепер логічним було б перейменувати партію, яка зрадила своїх виборців, а то "Батьківщина" звучить вже якось недобре - за державу прикро", – запропонував Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку, після голосування за відставку Разумкова сподіватися на згуртування парламентської опозиції марно, вважає співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

"Не вірте в те, що хтось переформатується. З Тимошенко - ви все бачите самі, з Порошенком взагалі марно розмовляти. Тому треба шукати інші шляхи виходу, і якомога швидше витягувати країну і народ з прірви", – резюмував Вадим Рабінович.