Рабінович: Разумков з політики не піде, але до "самостійного плавання" він не готовий

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Колишній голова Верховної Ради України Дмитро Разумков владі не потрібен, але і з політики він не піде.

Такий прогноз зробив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Дмитро Разумков точно не піде з політики. Кажуть, він діятиме в союзі з Кличком або Порошенком. Він працюватиме над створенням платформи", - розповів політик.

Разом з тим сам Вадим Рабінович "в самостійному плаванні" Дмитра Разумкова не бачить.

"Ні матеріально, ні електорально сьогодні це неможливо ... Разумков не готовий до самостійного плавання. Він - сильний корабель, що підсилює якусь ескадру, але тільки місяць як він почав "матюкати". М'який, податливий, гутаперчевий Разумков - такий він потрібен для парламенту, але не потрібен для влади, це неможливо для самостійного політика. Так, сьогодні Разумков вже почав змінювати риторику і свої погляди. Але йому ще потрібно працювати. Тому я поки не вірю в окремий проєкт Разумкова", – зауважив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Вадим Рабінович також розповів: "Ще кілька місяців тому я радив тоді ще спікеру Дмитру Разумкову піти від риторики РНБО по тому ж "Північному потоку", але він мене не почув і продовжив її, тому що, мабуть, орієнтується не на електорат Сходу і Півдня України".

Проте, підкреслив політик, електоральне поле партії "Опозиційна платформа - За життя" таке велике, що "в ньому місця вистачить усім".

"Так, на мені і моїх колегах лежить велика відповідальність за те, що ми не зуміли домовитися з колегами по табору. Наші виборці залишилися незадоволені, і ми повинні працювати над тим, щоб не залишати владу "зеленим", які хочуть знищити нашу країну", – підкреслив політик.

"У будь-якому випадку Дмитро Разумков - молодець, навіть тому, що він не проголосував за санкції проти телеканалів, через що потім йому – молодому політику – була перекрита дорога у велику політику. Я йому аплодую за це, тому що він знижує рейтинги зелених, які у своїй лайці розкривають всю таємницю", – резюмував Вадим Рабінович.