Рабінович про "справу Медведчука": Доводом прокурорів навіть суддя не вірить! Влада відповість за цю комедію!

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

В Україні відкрито, самим нахабним чином знищена опозиція. Її лідера - голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука – відправляють під домашній арешт без пред'явлення конкретних звинувачень, і при цьому продовжують придумувати все нові і нові звинувачення.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".Політик зізнався, що не розуміє, "для чого владі, крім картинки, потрібен Віктор Медведчук".

"Те, що я, мої товариші, та весь світ, чуємо під час суду, походить на комедію. Після чергового засідання стало очевидно, що доводам прокурорів навіть суддя не вірить!", - звернув увагу Вадим Рабінович.

Крім того, продовжив народний депутат, абсолютно нічого не доводять і так звані "плівки Медведчука", які періодично викидають на суд громадськості.

"Я так скажу: плівки, пред'явлені громадськості, нічого не доводять. Мені, наприклад, на день народження друзі включили нібито мою розмову з Трампом ... сміялися всі ... але це жарт. І якщо влада таким чином влаштувала ігри з Медведчуком, то нехай чесно скаже про це... а поки ж ми маємо "записки божевільного", з яких сміються всі. Але, як то кажуть, сміється той, хто сміється останнім - подивимося, що будуть говорити, коли справа дійде до Європейського суду, який Медведчук обов'язково виграє", – зауважив Вадим Рабінович.

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" підтвердив, що сьогодні в міжнародних інстанціях працюють юристи Віктора Медведчука.

"Вивчивши справу, вони не повірили, що таке взагалі буває. Зараз вірять, дивуються і вже готові вигравати Європейський суд у справі Медведчука. Я впевнений на дві тисячі відсотків, що в Європейському суді ми виграємо в української влади справу Медведчука", – заявив народний депутат.

"А поки ж ми очікуємо від цієї влади все, що завгодно, в тому числі і нових "серіалів", тому що старі, як бачимо, вже закінчуються", – резюмував Вадим Рабінович.