Ілля Кива про нові підозри Віктору Медведчуку: Владі треба задавити опозицію і відвернути увагу від офшорного скандалу

Слово і Діло

Нові безпідставні звинувачення, висунуті очільнику Політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктору Медведчуку, спрямовані на припинення правди про злочини влади і відволікання уваги суспільства від офшорного скандалу, в якому фігурує президент України. Про це заявив журналістам народний депутат фракції "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Влада висуває нові звинувачення, які не мають жодної доказової бази. Таким чином злочинний режим намагається далі тиснути на опозицію, яка викриває її в злочинах по відношенню до свого народу, до своєї країни. Адже результат всіх дій цієї влади - голодна, злиденна, хвора країна, перетворена в колонію. Щоб припинити це, влада вручила підозру Медведчуку. Заодно і відвернула увагу українського суспільства від скандалу світового рівня - викриття української влади в корупції і офшорних скандалах. Але ж цей скандал може закінчиться для керівництва України імпічментом", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що попередні звинувачення, висунуті лідеру української опозиції, в суді розвалилися.

"І можливості утримувати його під домашнім арештом більше немає. Але українська влада сьогодні - це серійні злочинці, які не можуть зупинитися. Нема моралі, немає сенсу. Вони прекрасно розуміють, що ще один злочин не збільшить їх покарання, тому вони підуть до кінця", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Сьогоднішнє звинувачення направлено на те, щоб посадити Віктора Медведчука до в'язниці і створити історію нібито успіху нібито боротьби зі зрадниками. Але це все - брехня і злочинна діяльність по відношенню до лідера опозиції, людини, яка готова дати Україні мир, відродження і відновлення українсько-російських взаємин", - підсумував Ілля Кива.