За черговими репресіями проти Віктора Медведчука влада ховає свої офшорні скандали і бездарність

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Незаконна і невдала спроба вручити нову підозру голові політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народному депутату України Віктору Медведчуку продемонструвала, що влада продовжує взятий нею злочинний курс на фальсифікацію кримінальних справ, розправу над політичними противниками, встановлення абсолютної диктатури Зеленського і його найближчого оточення.

Опричники з "Кварталу 95" вирішили "підкинути вугілля" в гаснучу справу проти голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука. Сьогодні генпрокурор Ірина Венедіктова і глава СБУ Іван Баканов виступили з "новими", стократ більш абсурдними звинуваченнями на його адресу. Цього разу - у "підриві енергетичної безпеки країни". І зажадали мільярдної застави або взяття під варту. Симптоматично, що ці фальшиві, безпідставні "підозри" і рекордні суми застав виникли в період енергетичної кризи в країні і низки гучних "офшорних скандалів", в яких замішані вищі представники Зе-влади.

Сама спроба вручення повістки, яка проводилася за процедурою, що порушує вимоги Кримінального процесуального кодексу, і порушувала права Віктора Медведчука, свідчить про повний нігілізм і неповагу до закону тих, хто дає, і тих, хто виконує замовлення з політичного переслідування як Віктора Медведчука, так і інших опозиційних політиків. Вже на початку процесуальних дій у новій кримінальній справі, ще до суду, працівники прокуратури домоглися повного фіаско.

По-перше, відкриття нової кримінальної справи обумовлено повною безпорадністю органів прокуратури, нездатністю обґрунтувати свої позиції у першій кримінальній справі щодо Віктора Медведчука, який оскаржує незаконне обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту в Європейському суді з прав людини, де його скарги вже прийняті до розгляду.

По-друге (і це найголовніше), такими діями влада Зеленського прагне відвернути увагу від скандалів, які супроводжують діяльність Президента і його оточення: офшорного скандалу, пов'язаного з публікацією "досьє Пандори", відставки голови Верховної Ради, покликаної остаточно поставити хрест на незалежності законодавчої влади, і ряду інших настільки ж кричущих подій. 

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє: те, що сьогодні влада вдається до таких брудних, маніпулятивних циркових прийомів, ‒ свідчення того, що вона остаточно загнала себе в кут власною злочинною і антинародною політикою, про що наша партія постійно говорила.

Черговими грубими нападками оточення Зеленського хоче відвернути увагу людей від своїх катастрофічних провалів. Створити враження, що в енергетичній кризі та їх власній корумпованості винні уявні "вороги". Але їм це не вдасться! "Опозиційна платформа - За життя" підкреслює: всю повноту відповідальності за тарифний геноцид, порожні сховища газу і вугілля, ризики зриву опалювального сезону і краху всієї енергетичної системи країни несе виключно діюча влада.

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє: влада Зеленського перетворює країну на територію повного свавілля, тиранії та диктатури. Такі дії Зеленського та його оточення викликали справедливе обурення не лише в Україні, а й за кордоном. У безпардонну брехню влади вже ніхто не вірить.

Ми вимагаємо від Зеленського та його команди зупинити маховик політичних репресій. Припинити займатися грубими фальсифікаціями і підтасовуваннями. Досить шукати ворогів в середовищі опозиції. Сьогодні головний ворог України - бездарна, некомпетентна і корумпована влада.

Щоб не допустити усвідомлення цього українським суспільством, марно намагаючись відвернути увагу від Зеленського, який зазнав повного фіаско, його оточення перетворює правосуддя на балаган, штампуючи кримінальні справи. І відповідальність за це піде неминуче, а ми докладемо всіх зусиль, щоб домогтися справедливості.

Партія "Опозиційна платформа - За життя"