Влада по-швидкому "склепала" справу проти Медведчука, щоб всі забули про офшорний скандал Зеленського, - Чубірко

ОПЗЖ
Українська влада по-швидкому склепала справу проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, щоб всі забули про офшорний скандал президента України Володимира Зеленського. Про це написав голова фракції ОПЗЖ в Закарпатській обласній раді Іван Чубірко у Facebook.
 
"Пройшло кілька мовчазних днів після гучного "офшорного скандалу", і влада вирішила для відволікання уваги і для того, щоб не відповідати на незручні питання, на "коліні" по-швидкому склепати нову справу проти Віктора Медведчука і вручити йому чергову незаконну підозру, яку адвокати розвалять в суді, як і ту першу", - написав він.
 
"Хтось пам'ятає вже, в чому півроку тому звинуватили В. Медведчука? Але тим не менш, проти В. Медведчука в порушення законів України і Конституції України введені санкції, і він вже півроку перебуває під домашнім арештом, не маючи можливості займатися своїми прямими обов'язками як депутат ВР України!" - додав нардеп.
 
Раніше Ренат Кузьмін також написав, що за новою підозрою Медведчуку і черговою спробою його заарештувати влада намагається заховати корупційний скандал з офшорами Зеленського.