Вадим Рабінович: Відставкою Разумкова влада узаконила політичну проституцію

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Голосування за відставку голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова показало: політична проституція в Україні тепер "узаконена".

Таку думку висловив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович, коментуючи на телеканалі "Україна 24" відставку спікера і супутні їй події.

Політик підкреслив, що особисто у нього "особлива думка щодо відставки спікера Разумкова".

"По-перше, я по-людськи співчуваю Дмитру Олександровичу. Він - порядна людина, з яким ми досить непогано спілкувалися. По-друге, процедура, за якою проводилася відставка, була грубо порушена - його знімали незаконно. По-третє, Разумков - член команди "зелених" все-таки. Він був першим номером у списку партії "Слуга народу", яка ратувала за закриття телеканалів, утиск опозиції, знищувала економіку. Тому назвати його "героєм" я не можу. Адже покаятися - це лише пом'якшити собі покарання, але не уникнути його. Разумков - член команди Зеленського, яка не виконала своїх зобов'язань і довела країну до нинішнього стану. Тому я вважаю, що нашими опонентами є як "слуги", так і сам Разумков, незалежно від того, членом якого політичного проекту він надалі стане", – пояснив свою позицію співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Більш того, продовжив Вадим Рабінович, "після голосування, особливо "Батьківщини" разом з "зеленими", стало зрозуміло, що політична проституція в Україні узаконена, і це шокуюча річ".

Співголова партії ОПЗЖ нагадав, що фракція ОПЗЖ не голосувала за відставку спікера Разумкова, і не голосувала "швидше з морально-етичних, ніж з політичних міркувань".

"Разумков для мене був і є членом команди "зелених". Але те, що відбувалося у Верховній Раді – було абсолютно незаконно і за рамками здорового глузду. Фракція "Опозиційна платформа - За життя " не голосувала, тому що ця відставка не має ніякого стосунку ні до політики, ні до економіки – це внутрішні розбірки всередині "слуг народу"", – уточнив народний депутат.

І все ж головним питанням, яке потрібно вирішувати і терміново, є не те, хто стане наступним спікером, а порятунок економіки країни.

"Головне сьогодні - це економіка. Люди готові терпіти все, але це терпіння не вічне. Сьогодні економіка досягає дна, і люди це відчувають, як ніколи раніше. Люди не хочуть повертатися до старого, але й новому вже не вірять... тому ми неухильно йдемо до нових виборів. Для того щоб врятувати країну, вони вже просто необхідні", – резюмував Вадим Рабінович.