Рабінович – владі: Хріну лисого! Свобода слова в Україні жива, і вона перемогла

PNK

"Неорганізована група" "слуг народу" не змогла добити одну з головних складових у демократичній країні - свободу слова. Незважаючи на санкції проти опозиційних політиків, незважаючи на закриття трьох телеканалів, в Україні є інші медіа, які не бояться цієї влади і несуть слово правди.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Народ проти" з Наташею Влащенко на каналі "Україна 24".

"У мене сьогодні світлий день! Ця "неорганізована група" "зелених" на чолі з народним депутатом Ольгою Василевською-Смаглюк, причетна до незаконного закриття телеканалів, думала, що свободі слова в Україні настане кінець. Але завдяки каналу "Україна 24", каналу "Наш", іншим медіа влада зрозуміла: люди це не "з'їдять", "хріна лисого" - свобода слова жива, і вона перемогла!"- заявив політик.

"Я радий, що Ольга (Василевська-Смаглюк, - ред.) присутня в студії, користується ефіром на телеканалі ("Україна 24", - Ред.) і показує свою "культуру"" - з іронією зауважив Вадим Рабінович, а також висловив вже щиру подяку "всім тим медіа, завдяки яким свобода слова в Україні вижила і які, незважаючи на тиск, продовжують нести слово правди".