Медведчук привітав юристів із професійним святом: В умовах диктатури та узурпації влади саме правознавці відіграють провідну роль у відстоюванні демократичних цінностей

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Шановні колеги, друзі, всі, хто присвятив своє життя юриспруденції! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем юриста!

Сьогодні, коли в країні грубо зневажаються норми закону і права, коли порушуються основоположні статті Конституції України, ваша праця особливо важлива, а ваші знання – неоціненні.

В умовах диктатури і повзучої узурпації влади, ручного управління судовою системою, залежності правоохоронних органів, коли держава відкрито зраджує інтереси громадян своєї країни, порушує їхні права і свободи, саме правознавці відіграють провідну роль у відстоюванні демократичних цінностей і букви закону.

Незважаючи на панівний в країні правовий нігілізм, нам необхідно сумлінно виконувати свої професійні обов'язки, захищати українців від свавілля і беззаконня, залишатися рушійною силою у формуванні сильного і юридично підкованого громадянського суспільства.

Бажаю вам мудрості і сміливості у відстоюванні і норм закону, і загальноприйнятих норм моралі, адже без їх дотримання жодне суспільство не здатне стати соціально справедливим ‒ таким, в якому на чільне місце ставляться інтереси і права людини.

Завзятості вам і вміння застосувати отримані знання для того, щоб досягти поставлених цілей. Міцного здоров'я та ентузіазму, щоб довгі роки ви могли з радістю віддаватися роботі і з честю виконувати свій професійний обов'язок.

Зі святом, дорогі колеги! Закон понад усе!

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"