Кузьмін: За новою підозрою Медведчуку і черговою спробою його заарештувати влада намагається заховати корупційний скандал з офшорами Зеленського

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Фото з відкритих джерел

Про це пише Ренат Кузьмін у Telegram.

Сьогодні шахраї з ДБР повісткою викликали Медведчука нібито для ознайомлення з матеріалами давно вже закінченої кримінальної справи про державну зраду і порушення правил ведення війни, а інші шахраї з ГПУ вломилися в ДБР і незаконно намагалися пред'явити Медведчуку нову підозру в державній зраді і сприянні тероризму. І справа навіть не в процесуальних порушеннях, яких допущено безліч. І навіть не в абсурдності звинувачень.

Справа в іншому. Справа в тому, що пред'явленням чергових абсурдних підозр і спробою заарештувати опозиційного політика влада цинічно намагається відвернути увагу громадськості від "пандорського" скандалу із Зеленським, перекриваючи один гучний скандал іншим ще більш гучним скандалом. І використовує для цього правоохоронні органи, які давно вже стали репресивним інструментом в руках диктатора-початківця.

Адвокати Медведчука сьогодні не дозволили прокурорам порушити закон і вручити йому нову підозру. Прокурори обмежилися лише врученням повістки про виклик на понеділок. Тепер уже очевидно, що в понеділок Медведчуку вручать таки нову підозру і зажадають в суді його арешту або внесення шаленої застави в мільярди гривень.

Ось таке життя в сьогоднішній Україні. Як казав класик: яких ще реформ, бл..., вам не вистачає?

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.