"Таке враження, що влада в конвульсіях": Що думають українці про бажання Зеленського розпіаритися за рахунок Медведчука

Фото з відкритих джерел

Кінець "епохи бідності" і військовому конфлікту на Донбасі, повернення Криму - такими обіцянками під час виборчої кампанії кидався Володимир Зеленський. Але після більш ніж двох років президентства нічого з цього списку не було виконано. Більш того, рейтинг Зе-влади все більше котиться вниз.

Однак на Банковій знайшли новий спосіб для особистого піару. В Офісі президента вирішили підняти свій рейтинг за рахунок лідера опозиції, народного депутата Віктора Медведчука, якого незаконно помістили під домашній арешт. Водночас слідчі, які прислухаються до вказівок, досі не можуть пред'явити суду обґрунтовані докази.

Що думають українці про бажання Зеленського розпіаритися за рахунок Медведчука. Свою думку вони висловили в програмі "Чуємо кожного".

"Вони не хочуть і не можуть нічого робити, тому що там одні корупційні схеми", - вважає пенсіонерка з Києва.

"Тут без мата не скажеш. Чому така ситуація - тому що така влада", - зазначив житель Лисичанська.

"Обіцянок багато, але нічого не зроблено. Таке враження, що влада в конвульсіях. Потрібно все забрати у населення", - підкреслила мешканка Херсона.

"Це вже другий президент, який обіцяє встановити мир в нашій країні, але всі вони йдуть по одній доріжці. На жаль, я дуже песимістично ставлюся до нинішнього президента, тому що він йшов на вибори з одними гаслами. А справи вийшли зовсім інші", - висловився чоловік з Дніпра.