Олег Волошин: У Європарламенті обговорюватимуть скандал з офшорами Зеленського, внаслідок якого Україні завдано серйозного репутаційного удару

Олег Волошин "Опозиційна платформа - За життя"

Розслідування Pandora Papers, в якому йдеться про офшори Президента України Володимира Зеленського, отримало широкий міжнародний резонанс, і Україні було завдано серйозного репутаційного удару. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин.

Парламентарій повідомив, що 6 жовтня в Європарламенті плануються дебати за матеріалами розслідування Pandora Papers, а на 9 листопада призначено спільне засідання Комітету зовнішньої політики і Комітету бюджетного контролю Європейського парламенту з питання корупції в Україні, де також буде згадуватися Президент Зеленський.

"У мене є всі підстави вважати, що пан Зеленський буде згадуватися там регулярно... – сказав Волошин. - Формальний привід - це звіт Європейської Палати аудиторів, яка назвала Україну найбільш корумпованою країною, але офшори також будуть".

Крім того, як зазначив нардеп, негативну реакцію в Європі викликала й антиконституційна спроба усунути з посади главу парламенту Дмитра Разумкова.

"Віола фон Крамон-Таубадель, член бюро європарламентського комітету асоціації, одна з найвпливовіших людей в партії "Зелені" в Німеччині, рішуче засудила спробу відставки Разумкова і сказала, що Зеленському має бути соромно за історію з офшорами", ‒ повідомив Волошин.

Він звернувся до представників фракції" Слуга народу", які виправдовують Президента після оприлюднення розслідування, щоб вони задумалися про відповідальність.

"У більшості з вас офшорів немає, але ви підете як співучасники", – зазначив Олег Волошин.