Загородній: Влада Зеленського корупцію не перемогла, вона її очолила

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Влада президента Володимира Зеленського замість того, щоб перемогти корупцію, очолила її. Про це під час виступу у Верховній Раді заявив народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Загородній.

"Я звертаюся до українського народу. Ви повинні знати правду, чому влада чинить репресії проти "Опозиційної платформи - За життя", чому тримає під арештом Віктора Медведчука, чому так звана демократична влада закрила три інформаційні телеканали за антиконституційним рішенням РНБО. Причина одна - адже там народ України чув правду, а не слухав казки президента Зеленського про те, що в Україні дороги кращі, ніж в Нью-Йорку, про те, що ми є майстрами спорту в боротьбі з COVID-19, про те, що влада Зеленського перемогла корупцію. Однак скандал "офшор-95" показав, що влада Зеленського корупцію не перемогла, вона її очолила", - підкреслив Загородній.

Також він додав: "Назву вам ще кілька антирекордів нинішньої влади. 1 жовтня ціна на газ на Українській енергетичній біржі встановила новий історичний рекорд - "Нафтогаз" продав газ за ціною 1440 доларів. І це навіть вище європейської ціни. Однак якби президент Зеленський скористався домовленостями, які досягла команда ОПЗЖ під керівництвом Віктора Володимировича в 2019 році, то Україна вже два роки отримувала б газ за ціною 175 доларів".

"Ще кілька прикладів. Українська газотранспортна система - одна з найбільших і найпотужніших у світі. Однак вона ризикує перетворитися на купу металобрухту, адже непрофесіоналізм і геополітичні помилки влади призвели до цього. Однак Віктор Володимирович Медведчук вже три роки відстоює ідею газотранспортного консорціуму між Європейським Союзом, Україною та Російською Федерацією. Це дозволило б зберегти газотранспортну систему, а українці мали б дешевий газ. 

У боротьбі з пандемією Україна перебуває на рівні з африканськими країнами. Тристоронній газовий консорціум, знижка на газ, виробництво власної вакцини, план з припинення збройного конфлікту на сході України - це напрацювання, які запропонував Віктор Володимирович Медведчук нинішній владі. Однак через недалекоглядність, політичний егоїзм влада відкинула ці напрацювання, і сьогодні ми спостерігаємо наступне: президент Зеленський і його команда формують нову форму державного правління, якої ще не бачив світ - це президентська монархія, або її можна назвати ще антиконституційна монархія, адже наш президент не хоче жити за Конституцією і законами України", - резюмував народний обранець.